Technologia MicroParticle

Opatentowana przez Cold Jet technologia czyszczenia suchym lodem MicroParticle (wykorzystanie mikrocząsteczek) zapewnia niezwykle precyzyjne czyszczenie wielu różnych powierzchni. Dzięki jej zastosowaniu więcej cząsteczek suchego lodu dostaje się do strumienia powietrza, który nakierowany na wybraną powierzchnie błyskawicznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zapewnia szybsze oraz dokładniejsze wykonanie pracy. Mające wielkość ziarenek cukru cząsteczki są w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych instalacji, a jednocześnie są wystarczająco małe i delikatne, aby skutecznie czyścić w miejscach takich jak wentylacje, nie zagrażając uszkodzeniem ich powierzchni.

Podstawowe informacje:

  • im więcej cząsteczek jednocześnie oddziałuje na powierzchnie, tym szybsze i skuteczniejsze jest ich czyszczenie
  • mniejsze cząsteczki umożliwiają precyzyjne i bezpieczniejsze czyszczenie
  • połączenie większej liczby cząsteczek wraz ze zmniejszeniem ich rozmiarów powoduje mniejsze wykorzystanie strumienia powietrza oraz suchego lodu podczas pracy Pobierz prospekt

Dowiedz się więcej na temat technologii MicroParticle

Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej na temat technologii MicroParticle

Akcesoria XP Total User Experience

Mając za sobą wiele lat doświadczenia w kreowaniu unikalnych rozwiązań jako czołowy i obdarzony zaufaniem przedstawiciel branży na świecie, Cold Jet kontynuuje obraną drogę poszerzania swojego asortymentu, tak aby zaoferować klientom coraz to nowsze i bardziej udoskonalone produkty oraz technologiczne rozwiązania. Nasze najnowsze osiągnięcie na tym polu zostało stworzone z myślą o dopasowaniu się do twoich potrzeb.

Dostaliśmy sygnały od naszych klientów, że oczekują oni zwiększania wydajności i korzyści płynących z użytkowania naszych produktów, a my w odpowiedzi przedstawiliśmy im nasz nowy zestaw akcesoriów, który został zaprojektowany tak, aby w znaczący sposób poprawić jakość pracy, jej bezpieczeństwo i ułatwić jej wykonywanie - mówi Brian Allen, generalny menedżer ds. marki ECaSP. W skład serii XP Performance wchodzą: aplikator XP Performance, dwa silikonowe węże do nadmuchu XP8 i XP20, zestaw XP Precision oraz wyposażenie systemu przepływu XP Sure Flow.

Zestaw akcesoriów Cold Jet oferuje: zwiększoną ergonomię dzięki zmniejszeniu wagi, co umożliwia lepszą wydajność pracy i jej większy komfort; poprawioną elastyczność węża przy jednoczesnym rozszerzeniu jego promienia, co ułatwia czyszczenie w trudno dostępnych miejscach pod dużym kątem; szybsze składanie oraz demontaż urządzenia dzięki zastosowaniu zestawu szybkozłączek, będących częścią technologii systemu przepływu Sure Flow; przewyższające światowe standardy bezpieczeństwa zastosowanie wizualnych i dotykowych wskaźników, uszczelnionych przycisków oraz wielostopniowych funkcji użytkowania; podniesiony poziom niezawodności i bezawaryjności dzięki testowaniu akcesoriów w najbardziej wymagających warunkach; w konsekwencji powyżej przedstawionych ulepszeń szybszy zwrot poniesionych przez użytkownika kosztów.

Akcesoria XP Performance Pobierz prospekt – Download XP brochure


i3 MicroClean DX

Korzystaj w pełni z technologii mikrocząsteczek Cold Jet używając granulek i bryłek

Opatentowana technologia mikrocząsteczek firmy Cold Jet w twoim i³ MIcroClean Deluxe (DX) to także możliwość pracy z granulkami i bryłkami sychego lodu. Mikrocząsteczki pozwalają czyścić powierzchnię bardziej precyzyjnie i delikatnie, przy mniejszym zużyciu powietrza i znacznej redukcji hałasu w porównaniu z tradycyjną metodą granulek. Obsługa i praca urządzeniem MicroClean przy użyciu granulek i bryłek jest bardzo prosta i efektywna. MC deluxe to alternatywa dla twojej MicroCleana.

Pobierz i³ MicroClean broszurę


Tech Tips

Tony Lehnig, Wiceprezydent działu Technologii

Tony uzyskał tytuł licencjata z zakresu Inżynierii Kosmicznej na Uniwersytecie w Cincinnati oraz ukończył Magisterskie Studia Menedżerskie w dziedzinie Marketingu na Uniwersytecie Xaviera. Obecnie kontynuuje on współpracę z Wydziałem Edukacji Inżynieryjnej Uniwersytetu w Cincinnati na podstawie grantu przyznanego przez Narodową Fundację Nauki, który umożliwia kooperacje pomiędzy Uniwersytetem oraz Cold Jet w badaniu fizycznych właściwości cząsteczek wykorzystywanych przez
technologię Cold Jet.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak wybrać odpowiedni dla ciebie aplikator


Customer Service

Benjamin Maus, Kierownik serwisu i części zamiennych

Benjamin Maus rozpoczął pracę w Cold Jet Germany gmbh w 2007 roku jako pierwszy serwisant maszyn w Europie. Szybki rozwój naszej firmy spwodował, że kolejne osoby dołączyły do działu serwisu i były kierowane przez Benjamin Maus.

Dodatkowo dział techniczny jest odpowiedzialny za wszelkie uruchomienia systemów automatycznych dla naszych kilentów.

Od roku 2012 Benjamin Maus również odpowiada za serwis Cold Jet Europa . Jego załoga to już 7 osób na obszarze Europy, Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Celem działu technicznego Cold Jet jest świadczenie usług najwyższej jakości poprzez instalacje urządzeń, naprawy i przeglądy, jak również ciągłe wspieranie i pomoc klientów, którzy posiadają specjalne umowy serwisowe w zakresie urządzeń do czyszczenia suchym lodem i produkcji.

Skontakuj się z nami pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu +48 889558888 aby umówić się na przegląd systemu Cold Jet na miejscu albo zorganizować jego transport do jednego z naszych ośrodków w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na temat obsługi klienta

Przebudowana strona internetowa

Nasza strona internetowa została przebudowana, tak żeby ułatwić korzystanie z niej naszym klientów. Od teraz możesz w prosty sposób wyszukać odpowiednie do twoich potrzeb rozwiązania, obejrzeć materiały pokazowe związane z zastosowaniem technologii czyszczenia suchym lodem i dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów oraz serwisu.

Sprawdź nową witrynę ColdJet.com

Cold Jet w National Geographic

Kanał National Geographic rozpoczął emisję nowego programu Starcie niepokonanych, gdzie w jednym z odcinków zaprezentowana została nasza firma.

Dowiedz się więcej na temat Starcia niepokonanych.

Cold Jest pojawił się również w programach Cool Tools oraz Modern Marvels. Kliknij poniżej, aby przejść do specjalnych sekcji obu programów poświęconych Cold Jet.

Starcie Niepokonanych Cool Tools Modern Marvels

Rozwiąż naszą ankietę!

Poprzez jakie kanały chciałbyś dowiadywać się o nowych produktach i technologiach?

Dodaj odpowiedź

nadchodzące wydarzenia

 

28-30/11/2014 - AIRTEC 2014

 

 

9. Międzynarodowe targi B2B dla dostawców w przemyśle lotniczym, AIRTEC w Frankfurcie, najbardziej udane w swojej historii. Połączenie, wystawy innowacji technologicznych całego łańcucha dostaw w przemyśle lotniczym, najwyższej klasy prezentacji z bogatym programem międzynarodowych spotkań B2B, na wysokim poziomie merytorycznym, została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników. Głównie uczestnicy spotkań B2B byli bardzo zadowoleni z wysokiej jakości, ilości kontaktów i dyskusji technicznych, które miały miejsce podczas tych spotkań.

 

Brigitte Zypries (MP), sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Gospodarki i Energetyki, koordynator rządowy na rzecz niemieckiego przemysłu Aerospace zatrzymał się na naszym stoisku podekscytowany technologią mikrocząstek suchego lodu, możliwościami i zaletemi suchego lodu w przemyśle lotniczym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań, odwiedzających nasze stoisko.

 

14-16/11/2014 - Fakuma 2014


W ciągu 30-letniej historii, Fakuma, międzynarodowe targi branży przetwórstwa tworzyw sztucznych stały się globalnym miejscem spotkań. W międzynarodowym rankingu targów tworzyw sztucznych, Fakuma zająła drugie miejsce. Jednak, ze względu na ich wyjątkowość targi w tym roku, były najlepsze w swojej historii W tym roku po raz kolejny Fakuma była wielkim sukcesem Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy odwiedzili nasze stoisko.

 

02-04/09/2014 - Sindex 2014

 

 

Na Targach Sindex auf der Sonderschau "Technologie erleben" Cold Jet skorzystał z okazji, we współpracy z firmą Kuka i przedstawił automatycznego robota czyszczącego Cold Jet.Celem Sonderschau było dać gościom Sindex rozszerzony wgląd w automatyzacjię procesu. Chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i za zainteresowanie.

sprawdź nasze filmy

Odwiedź naszą stronę i sprawdź możliwości Cold Jet.


vimeopro.com/coldjet/cold-jet

dołącz do dyskusji

Zobacz kto używa naszych urządzeń.


Urządzenia Cold Jet


czekamy na Wasz kontakt

Podziel się swoim doświadczeniem.

Email us

#DRYICECLEANING

Prześlij nam swoje zdjęcia z czyszczenia

#DRYICECLEANING

dodatkowe informacje
bądź z nami w kontakcie