Czyszczenie
lodem.
Gdzie tylko chcesz.

Wszechstronny, ekologiczny system czyszczenia. Na żądanie.

Fachowe czyszczenie przemysłowe.

Coraz więcej przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu wybiera czyszczenie suchym lodem jako preferowaną metodą ekologicznego oczyszczania i przygotowywania powierzchni. Firma Cold Jet pozostaje liderem w branży, oferując produkty serii SDI Select™ — urządzenia czyszczące, które łączą w sobie delikatność czyszczenia z agresywnością. Zaprojektowane z myślą o najróżniejszych zastosowaniach i stale zmieniających się potrzebach przemysłu urządzenia SDI Select poradzą sobie w każdych warunkach.

Wszechstronność na żądanie

Za pomocą urządzeń serii SDI Select™ wykorzystujących opatentowaną przez firmę Cold Jet technologię ścinków suchego lodu można czyścić duże powierzchnie pokryte cienką warstwą trudnych w usuwaniu zanieczyszczeń, nie uszkadzając podłoża. A jeśli trzeba usunąć jeszcze większe zanieczyszczenia, wystarczy zwiększyć agresywność urządzenia i zastosować zamiast ścinków suchego lodu pełnowymiarowy, 3-mm granulat.
Żywność i napoje Energetyka Przetwórstwo plastiku Przemysł odlewniczy

Czyszczenie lodem.

Urządzenia serii SDI Select™ firmy Cold Jet zaprojektowano w taki sposób, aby mogły wykorzystywać technologię ścinków suchego lodu dostarczanych za pośrednictwem opatentowanej technologii podawania suchego lodu. Dzięki nim można przeprowadzać czyszczenie nawet wtedy, gdy dostęp do suchego lodu jest ograniczony. Teraz można wykorzystywać suchy lód dostarczany w dowolnej formie, nawet taki, który wcześniej nadawał się tylko do utylizacji, na przykład: uszkodzone bloki, plastry, bryłki, granulat, resztki pozostawione po wcześniejszej zmianie, a nawet suchy lód, który był przechowywany przez tydzień. Każdy użytkownik zwracający uwagę na koszty prowadzenia działalności od razu odczuje zwrot z inwestycji (ROI) wynikający z wykorzystania wcześniej utylizowanego suchego lodu.

Potęga wyboru

Opatentowana technologia podawania suchego lodu firmy Cold Jet umożliwia tworzenie na żądanie ścinków suchego lodu niezależnie od formy, w jakiej jest on podawany. Aby oczyścić te najbardziej zabrudzone miejsca, wystarczy przełączyć urządzenie na tryb dostarczania pełnowymiarowego granulatu.

 • Tworzenie ścinków z dowolnej formy suchego lodu
  • Standardowy blok
  • 3-mm granulat
  • Bryłka
  • Plaster
  • Lód nadający się do utylizacji
 • Zmień tryb pracy urządzenia i oczyszczaj za pomocą 3-mm granulatu
 • Czyszczenie już pod ciśnieniem 50 cfm — zmniejszony poziom hałasu i zużycie sprężonego powietrza
 • Zwiększ ciśnienie do 250 PSI, aby usunąć najcięższe zabrudzenia

Przedstawiamy SDI Select™ 60

Urządzenie SDI Select™ 60 firmy Cold Jet to obecnie najprostsze i najbardziej przyjazne dla użytkownika rozwiązanie z zakresu czyszczenia suchym lodem. Dzięki możliwości wykorzystywania technologii ścinków suchego lodu, SDI Select 60 umożliwia czyszczenie nawet wtedy, gdy dostęp do suchego lodu jest ograniczony. Do urządzenia SDI Select 60 można podłączyć dowolne akcesoria i dysze urządzeń z serii Aero, zwiększając jego możliwości. Dzięki funkcji dostosowywania ciśnienia wydmuchu w zakresie od 20 do 250 PSI, można, w zależności od potrzeb, czyścić delikatnie i agresywnie. Na rynku nie ma innego urządzenia, oferującego tak szeroki wachlarz możliwości.

Zgodność z innymi urządzeniami

Zwiększ elastyczność zastosowań, korzystając z dowolnych akcesoriów i dysz urządzeń serii Aero

Zmniejszony poziom hałasu i zużycie powietrza

Czyszczenie już pod ciśnieniem 50 cfm — zmniejszony poziom hałasu i zużycie sprężonego powietrza

Agresywna praca, gdy jej potrzebujesz

Zwiększ ciśnienie do 250 PSI, aby usunąć najcięższe zabrudzenia


WYMIARY WAGA PRĘDKOŚĆ PODAWANIA ZAKRES CIŚNIEŃ WYDMUCHIWANEGO POWIETRZA POJEMNOŚĆ POJEMNIKA NA SUCHY LÓD
24 x 28 x 43 in 343 lb 0–6 lb / min 20–250 PSI 60 lb
61 x 71 x 109 cm 156 kg 0–2,7 kg / min 1,4–17,2 bar 27,2 kg

Ogólnoświatowa obsługa techniczna.

Nie ważne, gdzie mieści się Twoja firma — nasz błyskawiczny, ogólnoświatowy zespół pomocy technicznej zawsze służy pomocą. Pracują w nim doświadczeni pracownicy i technicy firmy Cold Jet — niczego nie podzlecamy.